Wydział Prawa i Administracji (rejestracja zakończona)

Termin: 2017-04-26 | Rejestracja: 2017-03-01 — 2017-04-26

Koordynator: dr Michał Urbańczyk
E-mail: mur@amu.edu.pl

Jak wykorzystać studia do zwiedzenia (kawałka) świata?

• Rejestracja: 2017-04-07 — 2017-04-25
  • Łączny limit miejsc dla jednego użytkownika: 24

Studia to świetny czas na zwiedzenie kawałka świata – studenci mogą bowiem korzystać z programów work&travel, możliwości oferowanych w ramach programu Erasmus+, ofert wolontariatu, przeróżnych stypendiów, a co bardziej spontaniczni mogą wykorzystać trzymiesięczne wakacje na swobodne podróżowanie autostopem i dorywczą pracę gdzieś po drodze. Autor wypróbował wszystkich z wymienionych form podróżowania odwiedzając podczas studiów m.in. USA, Rosję, Chiny, a także mniej znane miejsca jak Iran, Kosowo czy Górski Karabach. W ramach prelekcji dowiecie się, jak połączyć studia (i pracę) z podróżami, otrzymacie garść praktycznych porad, a także usłyszycie kilka historii z wyjazdów do wybranych państw (wedle uznania publiczności).